Hakkımızda

BOZBAYLAR Otomotiv şirketimiz, büyük araç sektöründe bulunan kamyon ve otobüslerin yeni ve ikinci el komple şanzımanları, şanzıman yedek parçaları, komple diferansiyel,  diferansiyel yedek parçalarının toptan ve perakende satışı, bakımı ve dağıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir. 

BOZBAYLAR ülke çapında ve çevre ülkelerde çok iyi bilinmek ve tanınmakla birlikte, sektörde önemli bir saygınlığa sahiptir.

Şirketimiz;  ZF, MAN, Mercedes, DAF Renault, Volvo, NeoplanSetra, IVECO, Ford, BMC, SCANIA gibi dünyaca tanınmış markaların komple şanzımanlarını, komple diferansiyellerini ve onların yedek parçalarını toptan ve perakende satmaktadır.  Komple şanzıman, diferansiyel ve yedek parça sektöründe dünyaca tanınmış olan Alman ZF markasının yanında yine dünyaca tanınmış olan Euroricambi, Antonia Masiero ve TEMAC gibi İtalyan markaları ile de çalışmaktadır. 

Özellikle Avrupa da iyi bilinmekte olan ve ayrıca Ortadoğu ile Afrika ülkelerinde de satılmakta olan bir İtalyan markasıTEMAC ‘ın Türkiye distribütör’üdür.

Şirketimiz ağır vasıtalar için diferansiyel ve yedek parçalarını üreten Madenci otomotiv ürünü Rotomex markasını pazara arz etmekte olup, aynı zamanda Rotomex’in yetkili bayisidir.ISO9001 belgeli olan Rotomex marka ürünler, hammadde girişinden ürün çıkışına kadar sıfır hata prensibiyle üretilmektedir.

firmamız Ausweile markasınında distribütörüdür.